pass1920

List Ministra Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała 12 czerwca list do Dyrektorów oraz Nauczycieli.

List

 

Spotkanie Włocławskiego Koła Germanistów

seminarium 1Zapraszamy obecnych i przyszłych członków Włocławskiego Koła Germanistów na kolejne spotkanie naszego innowacyjnego forum wymiany doświadczeń.
Seminarium zaplanowane jest na 19 czerwca 2017 roku (poniedziałek), godz. 15.30, sala 117. 
Udział w seminarium jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.
Informacji na temat spotkania udziela Patryk Krzemiński, tel. (0-54) 231 33 42, wew. 28,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

Odkrywamy talenty

IMG 3681aaaaKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest jedyną placówką doskonalenia nauczycieli w województwie noszącą zaszczytny tytuł Miejsca Odkrywania Talentów nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
W związku z tym realizujemy szereg przedsięwzięć, których celem jest promowanie inicjatyw podejmowanych przez nauczycieli w zakresie rozwijania uzdolnień uczniów w szkołach i placówkach oraz dzielenie się przykładami dobrych praktyk.
Ich uwieńczeniem jest konferencja pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która w tym roku odbyła się 7 czerwca.

Więcej…
 

Mamy lapbookowych zwycięzców

Logo-WislyminiMiło nam poinformować, że 2 czerwca został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs „Lapbook – Projekt Rzeka Wisła”.
W Konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wzięło udział 159 uczniów.
Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Więcej…
 

Reforma 2017 - dodatkowe spotkania

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem powiatowymi spotkaniami związanymi z wprowadzaną od 2017 r. reformą oświaty oraz ograniczonymi możliwościami lokalowymi zapraszamy nauczycieli na organizowane w naszej placówce dodatkowe spotkania informacyjne dotyczące zmian w podstawach programowych poszczególnych przedmiotów oraz wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Terminy spotkań

 

Konferencja w Lipnie

konlipmin3 czerwca w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Lipnie odbyło się czwarte już z kolei spotkanie informacyjne, dotyczące wdrażania nowej podstawy programowej w roku szkolnym 2017/18, tym razem dla nauczycieli szkół podstawowych z powiatu lipnowskiego.

Więcej…
 

Wyjątkowa noc w bibliotece

minibiW naszym centrum 3 czerwca odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” .Tegoroczne hasło akcji „Czytanie porusza” stało się inspiracją do wspólnej zabawy z robotami i sferą niebieską.
Uczestnicy mieli okazję obserwować słońce i księżyc przez teleskopy i okulary. Sprzęt astronomiczny pochodził z projektu ASTROBAZA – autorskiego pomysłu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 18 z 24
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka