pass1920

Odjazdowy Bibliotekarz

miniodjazŚrodowe popołudnie 21 czerwca spędziliśmy na rajdzie rowerowym Odjazdowy Bibliotekarz 2017.
Tegoroczna, trzecia z kolei organizowana przez naszą Bibliotekę Pedagogiczną edycja odbywała się pod hasłem „Rok Rzeki Wisły”. W ten sposób nasza placówka włączyła się w obchody patronatu ustanowionego przez Sejm RP.

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji

miniherb wojewodztwoCoroczne marszałkowskie nagrody dla najlepszych nauczycieli są od 2016 roku przyznawane w nowej, prestiżowej formule, podkreślającej rangę tego zawodu i wagę związanych z nim zadań. Zarząd Województwa opracował nową formułę promowania najlepszych nauczycieli z regionu w postaci Konkursu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”.

14 czerwca 2017 roku Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyjął uchwałę Nr 23/1062/17 w sprawie zmiany regulaminu Konkursu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”.

Więcej…
 

Konferencja w Aleksandrowie

asdasdasd10 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim odbyło się piąte spotkanie informacyjne, dotyczące wdrażania nowej podstawy programowej w roku szkolnym 2017/18, na spotkaniu obecni byli nauczyciele szkół podstawowych z powiatu aleksandrowskiego.

Więcej…
 

List Ministra Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała 12 czerwca list do Dyrektorów oraz Nauczycieli.

List

 

Spotkanie Włocławskiego Koła Germanistów

seminarium 1Zapraszamy obecnych i przyszłych członków Włocławskiego Koła Germanistów na kolejne spotkanie naszego innowacyjnego forum wymiany doświadczeń.
Seminarium zaplanowane jest na 19 czerwca 2017 roku (poniedziałek), godz. 15.30, sala 117. 
Udział w seminarium jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.
Informacji na temat spotkania udziela Patryk Krzemiński, tel. (0-54) 231 33 42, wew. 28,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

Odkrywamy talenty

IMG 3681aaaaKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest jedyną placówką doskonalenia nauczycieli w województwie noszącą zaszczytny tytuł Miejsca Odkrywania Talentów nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
W związku z tym realizujemy szereg przedsięwzięć, których celem jest promowanie inicjatyw podejmowanych przez nauczycieli w zakresie rozwijania uzdolnień uczniów w szkołach i placówkach oraz dzielenie się przykładami dobrych praktyk.
Ich uwieńczeniem jest konferencja pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która w tym roku odbyła się 7 czerwca.

Więcej…
 

Mamy lapbookowych zwycięzców

Logo-WislyminiMiło nam poinformować, że 2 czerwca został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs „Lapbook – Projekt Rzeka Wisła”.
W Konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wzięło udział 159 uczniów.
Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 20 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka