pass1920

Finał planszówkowej gorączki 

mingzloKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Prezydentem Miasta Włocławek objęło patronatem honorowym 3.Gorączkę Złota nad Wisłą - Mistrzostwa Polski 2019 połączone z festiwalem gier planszowych.

Więcej…
 

Pracownicy KPCEN docenieni

minden19W tym roku uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w naszym Centrum w dniu 11.10.2019.

Więcej…
 

Noc Bibliotek 2019 w KPCEN

minnb195 października w naszym Centrum odbyła się kolejna, już piąta edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.
Tegoroczne hasło akcji Znajdźmy wspólny język stało się inspiracją do odbycia podwójnej podróży: do przyszłości z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością oraz przeszłości z gwarą kujawską.

Więcej…
 

Wielokulturowość w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie Andaluzji
- wizyta studyjna

andminnW dniach 25-30 września nauczyciele konsultanci KPCEN we Włocławku, Bydgoszczy, a także inni pedagodzy województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyli w wizycie studyjnej do Hiszpanii. Temat obejmował zagadnienia związane z kulturowym pluralizmem w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie szkół w Sewilli i Maladze.

Więcej…
 

Posiedzenie zespołu redakcyjnego UczMy

minuczePierwsze w bieżącym roku szkolnym posiedzenie członków zespołu redakcyjnego Kujawsko-Pomorskiego Przeglądu Oświatowego UczMy odbyło się w naszym Centrum.

Więcej…
 

Narodowe Czytanie 2019

nc2019 min

Wspólne czytanie nowel polskich, stanowiących wybór z kanonu naszej literatury, które miało miejsce w naszym Centrum 7 września, dostarczyło organizatorom i uczestnikom wielu radości i wzruszeń. KPCEN we Włocławku odwiedzili tego dnia nauczyciele i uczniowie włocławskich szkół: II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 23.

Goście wydarzenia, realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem Pary Prezydenckiej, mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych przez nas na ten dzień atrakcji:

Więcej…
 

List Ministra Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował 28 sierpnia list do Nauczycieli z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/ 2020.
List

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 25
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka