pass1920

Kodowanie i programowanie w praktyce szkolnej

W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatami Podstawy kodowania i programowania w praktyce szkolnej informujemy, że trwają zapisy na kolejne edycje.

buttonnowy

O uruchomieniu kolejnych grup szkoleniowych osoby zainteresowane zostaną powiadomione indywidualnie.

 

Aktywizacja zawodowa osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

miniakti12 maja w naszej placówce odbyło się seminarium Aktywizacja zawodowa osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Gościem centrum był Szymon Kukanów - psycholog, psychotraumatolog, certyfikowany terapeuta EMDR, współautor Modelu programu aktywizacji społecznej i zawodowej osób z Zespołem Aspegera i wysokofunkcjonujących osób z autyzmem.

Więcej…
 

Wdrażanie nowej podstawy programowej

miniwdrazppZa nami pierwsza z cyklu konferencji szkoleniowych związanych z wdrażaniem podstawy programowej w roku szkolnym 2017/2018.
Odbyła się w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie. Nauczyciele nie zawiedli, w spotkaniu uczestniczyło prawie 200 osób.

Więcej…
 

Utalentowane przedszkolaki

minitalNasza placówka jest Miejscem Odkrywania Talentów, w związku z tym inicjujemy i popularyzujemy działania nauczycieli rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dzieci i młodzieży.
27 kwietnia w Przedszkolu Publicznym Nr 19 "Bajka" we Włocławku zorganizowana została uroczysta gala podsumowująca czwartą edycję konkursu Talencik, którego jesteśmy organizatorem.

Więcej…
 

Doradcy zawodowi nagrodzeni

gdrog

Zakończyła się I edycja Wojewódzkiego Konkursu DROGOWSKAZ, który honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

W konkursie wzięli udział nauczyciele ze szkół województwa kujawsko-pomorskiego.

Uczestnicy przygotowali prezentacje multimedialne dotyczące podejmowanych w szkole działań edukacyjno-zawodowych w ramach orientacji zawodowej.

Wyniki konkursu:

Więcej…
 

VIII edycja konkursu Na Zachód od Odry

IMG 2192Niemieckojęzyczny konkurs literacko-muzyczny, który odbywał się 7 kwietnia w naszym Centrum był doskonałą okazją dla wielu uczniów ze szkół podstawowych naszego regionu do prezentacji talentów językowych, recytatorskich i wokalnych.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotr Całbecki.

Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku przygotował dla laureatów ciekawe materiały a Konsul Generalna Cornelia Pieper skierowała do uczestników serdeczne pozdrowienia.

Więcej…
 

Narodowy Dzień Życia podsumowany

IMG 1917Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje" to hasło konferencji regionalnej podsumowującej XIII Narodowy Dzień Życia, która odbyła się 30 marca 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku.
Patronat honorowy nad przedsięwzięciem przyjęli: Biskup Włocławski Wiesław Alojzy Mering oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia21222324następnaostatnia»

Strona 21 z 24
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka