pass1920

Konferencja w Lipnie

konlipmin3 czerwca w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Lipnie odbyło się czwarte już z kolei spotkanie informacyjne, dotyczące wdrażania nowej podstawy programowej w roku szkolnym 2017/18, tym razem dla nauczycieli szkół podstawowych z powiatu lipnowskiego.

Więcej…
 

Wyjątkowa noc w bibliotece

minibiW naszym centrum 3 czerwca odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” .Tegoroczne hasło akcji „Czytanie porusza” stało się inspiracją do wspólnej zabawy z robotami i sferą niebieską.
Uczestnicy mieli okazję obserwować słońce i księżyc przez teleskopy i okulary. Sprzęt astronomiczny pochodził z projektu ASTROBAZA – autorskiego pomysłu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej…
 

Akademia Nauczycieli Bibliotekarzy na wyjeździe

miniiziW ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy 18 maja odwiedziliśmy Bibliotekę Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Izbicy Kujawskiej.
Spotkanie odbyło się pod hasłem „Jestem Europejczykiem - Jestem Polakiem – Jestem Kujawiakiem”.

Więcej…
 

Święto szkolnych doradców zawodowych

minidrogo31 maja w naszej placówce odbyła się konferencja podsumowująca pracę sieci szkolnych doradców zawodowych w roku szkolny 2016/2017, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich sieci z powiatów byłego województwa włocławskiego.
Ważnym elementem spotkania było wręczenie nagród laureatom I edycji Wojewódzkiego Konkursu Drogowskaz, nad którym honorowy patronat objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, a także prezentacje konkursowe.

Więcej…
 

Konferencja w Rypinie

1sadTrzecie już spotkanie informacyjne związane z wdrażaniem nowej podstawy programowej w roku szkolnym 2017/2018 dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu rypińskiego odbyło się 27 maja w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 3 w Rypinie.

Więcej…
 

Jak uczyć, żeby nauczyć? 

miniwykpkW naszej placówce 30 maja odbył się wykład Jak uczyć, żeby nauczyć? Skuteczne rozwiązania metodyczne w pracy z uczniem przeprowadzony przez nauczyciela konsultanta KPCEN Patryka Krzemińskiego.
Podczas wykładu uczestnicy dyskutowali o skuteczności nauczania i uczenia się, a także budowaniu partnerskich relacji w klasie. Poruszono także kwestie zmieniającej się roli współczesnego nauczyciela.

Więcej…
 

Laury w konkursie promującym czytelnictwo

minilaBiblioteka Pedagogiczna Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wygrała w ogłoszonym przez Endgame Polska konkursie dla bibliotek promującym czytelnictwo wśród młodzieży.

Zostaliśmy uhonorowani pakietem książek Wydawnictwa SQN.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia212223242526następnaostatnia»

Strona 21 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka