banernew

Inspirujące Brixen!

8W dniach 7-8 października br. uczestnicy wizyty studyjnej przebywali w Brixen. Wizytowano Krajową Szkołę Zawodową „Tschuggmall” kształcącą w zawodach rzemieślniczych i przemysłowych oraz Krajową Szkołę Zawodową „Emma Hellenstainer” przygotowującą do pracy w takich zawodach jak: kucharz, piekarz, cukiernik, barman, kelner.

.
Więcej…
 

Doskonalimy się w Bolzano!

IMG 0257W dniach 4-11 października br. grupa nauczycieli konsultantów oraz dyrektorów szkół zawodowych województwa kujawsko-pomorskiego przebywa z wizytą studyjną we Włoszech i Austrii.

Tematem przewodnim przedsięwzięcia jest organizacja i zarządzanie oświatą zawodową.

.
Więcej…
 

Dzień Edukacji Narodowej

PICT0112Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty dużo zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

.
Więcej…
 

Wirtualna Czytelnia

ibukxZachęcamy Państwa do korzystania z nowej oferty Biblioteki Pedagogicznej - Wirtualna Czytelnia IBUK Libra.
Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania. Umożliwia szybkie i nowoczesne czytanie książek oraz zaawansowaną pracę z tekstem.

.
Więcej…
 

Internetowe dyktando z Biblioteką Pedagogiczną

dyktaW dniach 6-12 października 2014 r. z okazji Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do internetowego dyktanda.

rozp dyk

 

 

Internetowe dyktando dla dzieci
Internetowe dyktando dla dorosłych 
(Prosimy o przygotowanie się do napisania dyktanda - plik dźwiękowy do odsłuchania) - SPRAWDŹ SIĘ

.
Więcej…
 

Edukacja wymaga zmian - odwołanie

Organizatorzy informują, że z przyczyn od nich niezależnych podjęli decyzję o przesunięciu I KUJAWSKO-POMORSKIEGO FORUM OŚWIATOWEGO - Edukacja wymaga zmian.

Serdecznie dziękują za zainteresowanie ofertą.

Uczestnicy o nowym terminie zostaną powiadomieni ponownie.

.
 

Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych

logoumWydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu rozpoczyna realizację projektu pn. „Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

.
Więcej…
 

Po norwesku w KPCEN!

PICT007126 września 2014 r. w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, w naszej placówce odbyło się seminarium pt. "Dlaczego warto się uczyć języka norweskiego?".

Wyjątkowym gościem spotkania była Pani Irena Górska – Nowicka, wiceprezes Kujawskiego Stowarzyszenia Literatów we Włocławku, członek ZAiKS, która podzieliła się swoimi wrażeniami z licznych podróży do Norwegii oraz zaprezentowała swoją twórczość literacką.

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia»

Strona 34 z 37
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka