banernew

KPCEN we Włocławku już wkrótce zostanie wyposażony w nowoczesne pracownie dydaktyczne!

Uczniowie i nauczyciele będą mogli korzystać z zakupionych w ramach projektu „e-Usługi – e-Organizacja - pakiet rozwiązań informatycznych dla jednostek organizacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego” realizowanego przez Urząd Marszałkowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego nowoczesnych mobilnych pracowni dydaktycznych do nauczania przedmiotów przyrodniczych.

.
Więcej…
 

Bezpłatny dostęp do podręczników

Informacja o wdrażanych zmianach dotyczących podręczników i materiałów edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniów szkół podstawowych oraz kształcenia ogólnego uczniów gimnazjum.

.
 

Konferencja „Odkryj talent w swoim uczniu - przykłady dobrych praktyk”

PICT0167W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku 24 czerwca odbyła się Konferencja „Odkryj talent w swoim uczniu-przykłady dobrych praktyk”. Przedsięwzięcie to zostało objęte honorowym patronatem przez Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

.
Więcej…
 

"Mistrzowie Kodowania"

logo-mistrzowie-kodowaniaZapraszamy na szkolenie w ramach ogólnopolskiego, bezpłatnego programu edukacyjnego, podczas którego dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski uczą się programowania “MISTRZOWIE KODOWANIA”. Warsztaty dla nauczycieli odbędą się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

.
Więcej…
 

"Edukacja w cyfrowym wymiarze" - już po raz trzeci

PICT0023W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku 17 czerwca odbyła się III konferencja z cyklu „Edukacja w cyfrowym wymiarze”.

.
Więcej…
 

Podręczniki i materiały edukacyjne - zmiany planowane od roku szkolnego 2014/2015 
- wojewódzka konferencja dla dyrektorów szkół podstawowych

 1 przy notatceWojewódzka konferencja Podręczniki i materiały edukacyjne – zmiany planowane od roku szkolnego 2014/2015, którą zorganizowały Kujawsko-Pomorskie Centra Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, odbyła się 9 czerwca 2014 r. w Toruniu, w Copernicus Toruń Hotel.

.
Więcej…
 

Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych rozstrzygnięty!

P119038213 czerwca w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom IV edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

.
Więcej…
 

Podsumowanie Konkursu Poetyckiego w Śmiłowicach

W środę, 11czerwca w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach uroczyście rozstrzygnięto VIII edycję Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza.

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia»

Strona 38 z 39
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka