pasek2019

Internetowe dyktando z Biblioteką Pedagogiczną

dyktaW dniach 6-12 października 2014 r. z okazji Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do internetowego dyktanda.

rozp dyk

 

 

Internetowe dyktando dla dzieci
Internetowe dyktando dla dorosłych 
(Prosimy o przygotowanie się do napisania dyktanda - plik dźwiękowy do odsłuchania) - SPRAWDŹ SIĘ

.
Więcej…
 

Edukacja wymaga zmian - odwołanie

Organizatorzy informują, że z przyczyn od nich niezależnych podjęli decyzję o przesunięciu I KUJAWSKO-POMORSKIEGO FORUM OŚWIATOWEGO - Edukacja wymaga zmian.

Serdecznie dziękują za zainteresowanie ofertą.

Uczestnicy o nowym terminie zostaną powiadomieni ponownie.

.
 

Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych

logoumWydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu rozpoczyna realizację projektu pn. „Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

.
Więcej…
 

Po norwesku w KPCEN!

PICT007126 września 2014 r. w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, w naszej placówce odbyło się seminarium pt. "Dlaczego warto się uczyć języka norweskiego?".

Wyjątkowym gościem spotkania była Pani Irena Górska – Nowicka, wiceprezes Kujawskiego Stowarzyszenia Literatów we Włocławku, członek ZAiKS, która podzieliła się swoimi wrażeniami z licznych podróży do Norwegii oraz zaprezentowała swoją twórczość literacką.

.
Więcej…
 

Edukacja wymaga zmian!

 

Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół na I Kujawsko-Pomorskie Forum Oświatowe pt. "Edukacja wymaga zmian" organizowane w dniach 23-24 października 2014r. przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

 

Program forum czytaj.

.
 

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego?

Zapraszamy nauczycieli do udziału w seminarium Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego? zorganizowanego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Spotkanie odbędzie się 26 września 2014 r. o godzinie 15.00 w siedzibie KPCEN.

W programie prezentacja o Norwegii, krótka lekcja wymowy języka norweskiego oraz dyskusja na temat perspektyw zawodowych związanych z językiem norweskim.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia drogą elektroniczną (imię i nazwisko, nazwa szkoły, w tytule e-maila: norweski)
na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24.09.2014 r.

Serdecznie zapraszamy!

.
 

Audiobook na Narodowe Czytanie

audiobookiDziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy tak spontanicznie i życzliwie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i czytali z nami fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji Narodowe Czytanie.

Zapraszamy do współpracy przy okazji innych realizowanych projektów i przedsięwzięć.

Audiobook do odsłuchania

Galeria zdjęć

.
 

Rozpoczynamy rok szkolny 2014/2015

szanowni panstwo

          Minęły wakacje, nadszedł kolejny rok szkolny, nowe zadania, wyzwania, doświadczenia, a przede wszystkim ogromna ciekawość tego co przed nami.

          U progu nowego roku szkolnego 2014/2015, Roku Szkoły Zawodowców, życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębianie swojej wiedzy, wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością.

podpis

 

 

Dyrektor
KPCEN Włocławek

 

.
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 38 z 40
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka