pasek2019

Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych

logoumWydział Projektów Edukacyjnych i Stypendiów w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu rozpoczyna realizację projektu pn. „Odkrywamy planety - zajęcia z kompetencji kluczowych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

.
Więcej…
 

Po norwesku w KPCEN!

PICT007126 września 2014 r. w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, w naszej placówce odbyło się seminarium pt. "Dlaczego warto się uczyć języka norweskiego?".

Wyjątkowym gościem spotkania była Pani Irena Górska – Nowicka, wiceprezes Kujawskiego Stowarzyszenia Literatów we Włocławku, członek ZAiKS, która podzieliła się swoimi wrażeniami z licznych podróży do Norwegii oraz zaprezentowała swoją twórczość literacką.

.
Więcej…
 

Edukacja wymaga zmian!

 

Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół na I Kujawsko-Pomorskie Forum Oświatowe pt. "Edukacja wymaga zmian" organizowane w dniach 23-24 października 2014r. przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

 

Program forum czytaj.

.
 

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego?

Zapraszamy nauczycieli do udziału w seminarium Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego? zorganizowanego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Spotkanie odbędzie się 26 września 2014 r. o godzinie 15.00 w siedzibie KPCEN.

W programie prezentacja o Norwegii, krótka lekcja wymowy języka norweskiego oraz dyskusja na temat perspektyw zawodowych związanych z językiem norweskim.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia drogą elektroniczną (imię i nazwisko, nazwa szkoły, w tytule e-maila: norweski)
na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24.09.2014 r.

Serdecznie zapraszamy!

.
 

Audiobook na Narodowe Czytanie

audiobookiDziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy tak spontanicznie i życzliwie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i czytali z nami fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji Narodowe Czytanie.

Zapraszamy do współpracy przy okazji innych realizowanych projektów i przedsięwzięć.

Audiobook do odsłuchania

Galeria zdjęć

.
 

Rozpoczynamy rok szkolny 2014/2015

szanowni panstwo

          Minęły wakacje, nadszedł kolejny rok szkolny, nowe zadania, wyzwania, doświadczenia, a przede wszystkim ogromna ciekawość tego co przed nami.

          U progu nowego roku szkolnego 2014/2015, Roku Szkoły Zawodowców, życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębianie swojej wiedzy, wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością.

podpis

 

 

Dyrektor
KPCEN Włocławek

 

.
 

Narodowe Czytanie z Biblioteką Pedagogiczną

trylogiaZapraszamy do wspólnego czytania "Trylogii" Henryka Sienkiewicza w ramach Narodowego Czytania, któremu patronuje Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Biblioteka Pedagogiczna KPCEN w ramach akcji proponuje stworzenie audiobooka, którego współtwórcami będą czytelnicy biblioteki oraz pracownicy naszej placówki.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji zapraszamy codziennie do wypożyczalni w godz. 10.00 – 18.00. Czytać będziemy fragmenty "Pana Wołodyjowskiego". Uroczyste odsłuchanie audiobooka nastąpi 6 września w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN.

Zapraszamy również do oglądania naszej ekspozycji zbiorów, znajdującej się w bibliotece, zapoznania się z zestawieniem bibliograficznym oraz do odwiedzenia wirtualnej wystawy.

Czytelnicy biblioteki, którzy przyniosą egzemplarz "Trylogii" Henryka Sienkiewicza, mają możliwość uzyskania stempla upamiętniającego akcję NARODOWE CZYTANIE.

DSC 0039

.
 

Wizyta studyjna

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym

„Organizacja i zarządzanie oświatą zawodową

we Włoszech i Austrii”

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 40 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka