pasek2019

Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych rozstrzygnięty!

P119038213 czerwca w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom IV edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

.
Więcej…
 

Podsumowanie Konkursu Poetyckiego w Śmiłowicach

W środę, 11czerwca w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach uroczyście rozstrzygnięto VIII edycję Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza.

.
Więcej…
 

Konferencja "Edukacja w cyfrowym wymiarze"

Zapraszamy na III edycję konferencji z cyklu „Edukacja w cyfrowym wymiarze”, która odbędzie się 17 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w KPCEN we Włocławku, ul. Nowomiejska 15 A.

Tematyka wykładów dotyczy m.in.: zagadnień bezpieczeństwa w sieci, umiejętności korzystania z cyfrowego środowiska w procesie edukacyjnym oraz wykorzystania konkretnych narzędzi i zasobów ogólnopolskich programów edukacyjnych.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia umiejętności cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych podczas zajęć dydaktycznych na wszystkich etapach edukacyjnych.

Program

.
 

V Literacki Konkurs Języka Niemieckiego „Na Zachód od Odry ”

PICT00276 czerwca, już po raz piąty w naszej placówce, odbył się literacki konkurs języka niemieckiego „Na Zachód od Odry”. 
Celem konkursu było zainteresowanie literaturą i kulturą naszych zachodnich sąsiadów oraz propagowanie języka niemieckiego pod hasłem „Literatura łączy narody”. 

.
Więcej…
 

Podstawa programowa kształcenia w zawodach, w praktyce 
- wojewódzka konferencja z udziałem i pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej 

11Perspektywy kształcenia zawodowego w kraju i województwie kujawsko-pomorskim, doświadczenia we wdrażaniu podstawy programowej kształcenia w zawodach oraz monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstawy programowej - to tylko wybrane zagadnienia, które poruszono podczas wojewódzkiej konferencji, która odbyła się 2 czerwca 2014 r. we Włocławku.

.
Więcej…
 

Podręczniki i materiały edukacyjne - zmiany planowane od roku szkolnego 2014/ 2015 
- wojewódzka konferencja

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kujawsko-Pomorskie Centra Edukacji Nauczycieli z Bydgoszczy, Torunia i Włocławka serdecznie zapraszają dyrektorów szkół podstawowych na wojewódzką konferencję.

Konferencja odbędzie się 9 czerwca 2014 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w sali Copernicus Toruń Hotel w Toruniu przy ul. Bulwar Filadelfijski 11.

Program

 

.
 
«pierwszapoprzednia4142następnaostatnia»

Strona 42 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka