banernew

Ślubowały PDF Drukuj Email

top

„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg” – takie ślubowanie złożyły Panie nauczycielki bibliotekarki, które w roku szkolnym 2013/2014 uzyskały status nauczyciela mianowanego: Dorota Gołębiewska i Iwona Lelewska.    

            Ta podniosła uroczystość odbyła się w Dniu Edukacji Narodowej 14 października 2013 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Uhonorowane Panie nauczycielki odebrały gratulacje od pracowników i dyrekcji placówki oraz życzenia wszelkiej pomyślności w realizacji dalszych zamierzeń osobistych i zawodowych.

 

Witamy w naszym gronie dwie Nauczycielki Mianowane! Gratulujemy!

Galeria Zdjęć 

.
 
Nauczyciele bibliotekarze KPCEN we Włocławku wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu PDF Drukuj Email

Nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku znaleźli się wśród laureatów konkursu „Pamięć o Powstaniu i Powstańcach Styczniowych” organizowanego przez Muzeum Niepodległości w Warszawie.

.
Więcej…
 
Konkurs "Tuwim w oczach dziecka" PDF Drukuj Email

Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku w związku z obchodami Roku Juliana Tuwima zaprasza uczniów z województwa kujawsko - pomorskiego:  dzieci przedszkolne w wieku 5-6 lat oraz uczniów z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym

"Tuwim w oczach dziecka".

.

Więcej…
 
Plener malarski "Patrzę i maluję" PDF Drukuj Email

       17.10.2013 r. odbyły się dziewiąte warsztaty aktywności twórczej, organizowane przez KPCEN we Włocławku od 2004 r. Uczestniczyli w nich zaproszeni nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. Warsztaty otworzyła Tamara Kozikowska – kierownik Pracowni Wychowania KPCEN we Włocławku. Spotkanie zapoczątkowała uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom pleneru malarskiego Patrzę i maluję, który odbył się w Dobrzyniu nad Wisłą w czerwcu 2013 r. Zdobywcom nagród pogratulował gość honorowy – Pan Józef Stolorz - artysta malarz, który przewodniczył komisji konkursowej.

 

.
Więcej…
 
Wyjątkowa oferta dla nauczycieli przedmiotu historia i społeczeństwo, historia i wiedza o społeczeństwie PDF Drukuj Email

4 lutego 2014 r. (wtorek - ferie zimowe) w KPCEN we Włocławku planowane jest przeprowadzenie warsztatów dla nauczycieli historii, WOS, historii i społeczeństwa pt. Praktyczne rozwiązania w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotu historia i społeczeństwo. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane niepublikowane dotąd materiały edukacyjne opracowane przez Centrum Edukacyjne Instytutu Pamięci Narodowej przeznaczone do wykorzystania w pracy z uczniami na lekcjach przedmiotu historia i społeczeństwo oraz zastosowane w pracy z uczestnikami zajęć w formie ćwiczeń warsztatowych.

.

Więcej…
 
Nowa oferta dla nauczycieli języków obcych PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie wsparcia skierowanym do tych nauczycieli szkół gimnazjalnych, którzy nie czują się usatysfakcjonowani wynikami egzaminu gimnazjalnego z języka obcego w ostatnich latach. Przygotowana przez naszą placówkę oferta będzie realizowana w formie warsztatów implementacyjnych pt. Efektywne nauczanie języka obcego gwarancją sukcesu ucznia na egzaminie gimnazjalnym

.

Więcej…
 
Porcja Pozytywnej Energii PDF Drukuj Email

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu. Co to oznacza, dla uczniów i nauczycieli? Przede wszystkim skupianie większej uwagi na aktywności fizycznej uczniów, zachęcanie do bardziej aktywnego wypoczynku, a także większa dbałość o ich zdrowie. Szkoły w ramach Roku Szkoły w Ruchu będą realizować programy edukacyjne związane z tą tematyką.

.

Więcej…
 
Jeszcze trwa rekrutacja! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość zapisu na formy doskonalenia zawodowego organizowane przez KPCEN we Włocławku. Pierwsza tura zapisów kończy się 31 października 2013 r. Szczegółowe informacje na temat daty rozpoczęcia warsztatów przekazywane będą przez kierowników form bezpośrednio do zainteresowanych.

Pełna oferta oraz zgłoszenia - Czytaj

.
 
«pierwszapoprzednia4142434445464748następnaostatnia»

Strona 44 z 48
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

baner KPCEN Torun

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka