paseknowy

Zostań autorem publikacji w wojewódzkim czasopiśmie PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Redakcja czasopisma „UczMy. Kujawsko-Pomorski Przegląd Oświatowy” zaprasza do współtworzenia periodyku poprzez zamieszczanie w nim artykułów na temat pracy dydaktycznej, wychowawczej, relacji z wydarzeń oświatowych. Tematem przewodnim najbliższego numeru będą „Języki obce”.

.

Więcej…
 
Profesjonalny nauczyciel - gwarancja jakości edukacji PDF Drukuj Email

Projekt nr POKL.09.04.00-04-001/13, pn. „Klucz do uczenia II edycja- Profesjonalny nauczyciel - gwarancja jakości edukacji” realizuje Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu w partnerstwie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym  im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową we Włocławku.

 

.
Więcej…
 
Z tablicą interaktywną w chmurze PDF Drukuj Email

Z związku z olbrzymim zainteresowaniem szkoleniem „Otwarte środowisko nauczania SMART’a, czyli z tablicą interaktywną i Androidem w chmurze” informujemy, że reedycja spotkania odbędzie się 7 listopada 2013 r. o godz. 14.30 w sali 103/ 105. Pierwszeństwo w szkoleniu mają osoby z listy rezerwowej. W związku z powyższym o udziale w szkoleniu dla pozostałych osób będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

.
Więcej…
 
Odwołana konsultacja zespołowa PDF Drukuj Email

Konsultacja zespołowa na temat: "Kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2013/ 2014 - sposoby realizacji", która miała się odbyć 17 października 2013 r. w KPCEN we Włocławku zostaje odwołana z powodu choroby osoby prowadzącej.

.
 
„Przewrócę do góry nogami dotychczasową pracę samorządu uczniowskiego!" PDF Drukuj Email

Uprzejmie zapraszamy opiekunów samorządów uczniowskich na konsultację, która nosi tytuł „Przewrócę do góry nogami dotychczasową pracę samorządu uczniowskiego!".  Tytuł jest zaczerpnięty z ankiety ewaluacyjnej jednej z uczestniczek warsztatów zorganizowanych w KPCEN we Włocławku w roku 2012 przez Fundację Civis Polonus. Jesteśmy przekonani, że zaintryguje on Państwa i zachęci do udziału w spotkaniu,  którego głównym celem jest budowanie sieci współpracy i samokształcenia. 

.

Więcej…
 
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014 na etapie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej PDF Drukuj Email

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na konsultację zespołową: Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014 na etapie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej i sposoby ich realizacji. Zmiany w prawie oświatowym. Promocja oferty doskonalenia KPCEN we Włocławku.

 

.
Więcej…
 
Zebranie zamykające projekt "Nowa jakość kształcenia zawodowego w województwie kujawsko-pomorskim" PDF Drukuj Email

30.09.13r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się zebranie zamykające trzyletni projekt pn „Nowa jakość kształcenia zawodowego w województwie kujawsko-pomorskim”.

 

 

.
Więcej…
 
Odwołana konsultacja zespołowa PDF Drukuj Email

Konsultacja zespołowa na temat: Konceptualizacja i organizacja ewaluacji wewnętrznej, która miała się odbyć 7 października 2013 r. w KPCEN we Włocławku zostaje odwołana z powodu choroby osoby prowadzącej.

.
 
«pierwszapoprzednia41424344454647następnaostatnia»

Strona 44 z 47
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

baner KPCEN Torun

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka