pasek2019

Szacunek w sieci

bezpintTworzymy kulturę szacunku w sieci to motyw przewodni Dnia Bezpiecznego Internetu.
W związku z tym wydarzeniem w naszym Centrum przygotowaliśmy otwarte zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w internecie, zasad bezpiecznego korzystania z sieci, wystawę multimedialną zbiorów bibliotecznych zatytułowaną Dobre obyczaje i kultura komunikacji w sieci, zestawienie bibliograficzne Tworzymy kulturę szacunku w sieci oraz netografię Serwisy społecznościowe a idea bezpiecznego internetu.

Więcej…
 

Zadawaliśmy pytania

pommazO potrzebie filozofii zarówno w edukacji, jak i szerzej w życiu codziennym mówiliśmy na kolejnym spotkaniu klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A.
Swoje doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie zaprezentowała Maria Mazurkiewicz – Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty.

Więcej…
 

Zapraszamy do „ARCHI-PRZYGÓD”

archiiNarodowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w programie z zakresu edukacji architektonicznej.

Szczegóły

 

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

IMG 8600Zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej na wystawę pokonkursową Najpiękniejsza ozdoba choinkowa.

Więcej…
 

Rok 2018….

2018Rokiem dla Niepodległej – ogłosiło Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości,

- Rokiem Zbigniewa Herberta –  ustanowił Sejm RP oddając w ten sposób  hołd jednemu z najwybitniejszych poetów polskich i europejskich XX w.,

- Rokiem Harcerstwa Kujawsko-Pomorskiego – uchwalił Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego w uznaniu dla obecnej i dawnej działalności organizacji harcerskich oraz dla podkreślenia szczególnych wartości demokratycznych, niepodległościowych i zasad moralnych promowanych przez harcerstwo, a także ogromnego wkładu organizacji harcerskich w wychowanie wielu pokoleń obywateli. 

 

 

Wyjazd studyjny do Prowansji

prowansjaminiZapraszamy do udziału w wizycie studyjnej Współpraca szkół z pracodawcami w obszarze doradztwa zawodowego - rozwój regionów.

Termin:
17-22.09.2018 r.

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych

logo-edukacja-regionalnaZapraszamy do udziału w VIII edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych, którego jesteśmy współorganizatorem.

Termin nadsyłania projektów edukacyjnych mija 30 kwietnia 2018 r.

Regulamin
Załączniki

Więcej…
 

Oni tworzyli naszą historię

2017konkursZapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej Oni tworzyli naszą historię.

Szczegóły konkursu
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy
Zgoda rodziców

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka