pasek2019

VI Wojewódzki Konkurs Astronomiczny dla uczniów

GalaDepartament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego zaprasza do udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym dla uczniów w wieku od 6 do 20 lat.
Cel: popularyzacja astronomii i nauk matematyczno-przyrodniczych, promocja edukacji astronomicznej oraz pracy metodą projektu interdyscyplinarnego w szkołach. Zachęcamy do udziału!
Szczegóły

 

Talencik 2018

tal18mini19 kwietnia w Przedszkolu Publicznym Nr 25 "Słoneczko" we Włocławku odbyła się uroczysta gala podsumowująca piątą edycję konkursu Talencik .
Uczestniczyło w niej 11 przedszkolaków reprezentujących sześć włocławskich przedszkoli:

Więcej…
 

Niezwykła geometria

IMG 9470

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej i inspirującej wystawy prezentowanej w naszym centrum. Tylko do 30 kwietnia 2018 roku w czytelni Biblioteki Pedagogicznej będą prezentowane prace nagrodzone w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Matematyka w obiektywie po raz ósmy zorganizowanym przez Uniwersytet Szczeciński.

Więcej…
 

Dyskusja o roli tańca w edukacji

minnnklSpotkanie nauczycielskiego klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A stało się forum wymiany myśli na temat regionalnego folkloru oraz ważnej roli tradycji i obyczajów w edukacji. Maciej Mielczarski – kierownik Zespołu Pieśni i Tańca Kujawy, choreograf i instruktor tańca, podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tańca ludowego i narodowego, zainspirował także, uczestników spotkania, do ożywionej dyskusji.

Więcej…
 

Aktywizacja zawodowa uczniów z niepełnosprawnościami

miniiiiiii

Na temat procesu wspierania uczniów z niepełnosprawnościami w wyborze zawodu i kierunku dalszego kształcenia rozmawiali w naszym centrum dyrektorzy i specjaliści szkół i placówek opiekuńczo - wychowawczych z Włocławka, Lipna i Radziejowa.

Więcej…
 

Strażnicy historii

NadleświctwoW ramach współpracy z Nadleśnictwem Włocławek zapraszamy do udziału w akcji sadzenia drzew pn. Las upamiętniający Stulecie Odzyskania Niepodległości, która odbędzie się 20.04.2018 r.

Szczegóły w zakładce konkursy.

 

XIV Narodowy Dzień Życia

ndzlogomin

15 marca 2018r. w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku odbyła się konferencja regionalna związana z XIV Narodowym Dniem Życia pod hasłem Dom i bezdomność.
Patronat honorowy nad przedsięwzięciem po raz kolejny przyjęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Biskup Włocławski Wiesław Alojzy Mering.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 21
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka