pass1920

Drzwi Otwarte KPCEN we Włocławku

do18min3 października odbyły się Drzwi Otwarte KPCEN. Zebranych powitała Grażyna Troszyńska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.
Promocji oferty placówki skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, menadżerów, animatorów edukacji i mieszkańców regionu towarzyszyły prezentacje przygotowane przez włocławskie szkoły uczestniczące w projekcie Szkoła Zawodowców.

Więcej…
 

Jak korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra

IBUK libraminCzytelnicy biblioteki pedagogicznej naszego centrum mogą bezpłatnie i całodobowo korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra Wydawnictwa Naukowego PWN po otrzymaniu odpowiedniego kodu PIN.
Ważność wszystkich PIN-ów aktywnych do października 2018 r. została przedłużona na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowego.
Natomiast osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, zapraszamy do biblioteki po kody dostępu do serwisu Ibuk Libra.

 

Europejski Dzień Języków Obcych

edjCo roku 26 września w całej Europie odbywa się to piękne międzynarodowe święto, propagujące naukę języków obcych i promujące różnorodność językową.
Ćwicz swój angielski, czytając poniższy artykuł i dowiedz się z niego, jak uczyć się efektywnie języków obcych. Miłej lektury!

Więcej…
 

Jak kształcą zawodowo w Prowansji?

miniprowanW dniach 17-22 września dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek województwa kujawsko-pomorskiego wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Francji, którego tematem przewodnim była „Współpraca szkół z pracodawcami w obszarze doradztwa zawodowego- rozwój regionów” na przykładzie regionu Provence- Alpes- Cote D’Azure.
Wizytę organizacyjnie i programowo przygotowało Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku we współpracy z Unią Europejskich Federalistów Polska.

Więcej…
 

Szkoła w Chmurze Microsoft

micros14 września odbyła się współorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Zespół Microsoft dla Edukacji konferencja Szkoła w Chmurze Microsoft, poświęcona procesowi wdrażania usług chmury cyfrowej i korzyści wynikających z jej stosowania w edukacji.

Więcej…
 

Narodowe Czytanie w Bibliotece Pedagogicznej

mininc18Wspólne czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które miało miejsce w naszym centrum 8 września, dostarczyło organizatorom i uczestnikom wielu radości i wzruszeń.
W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 100 osób, gościliśmy również regionalne media. Wszyscy zostali obdarowani okolicznościową pamiątkową kartką.
Goście wydarzenia realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych przez nas na ten dzień atrakcji:

Więcej…
 

Z okazji nowego roku szkolnego 2018/2019
wszystkim dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty,
a także uczniom i ich rodzicom życzymy,
by był to czas intensywnego rozwoju i realizacji zamierzonych celów,
który zaowocuje sukcesami edukacyjnymi i wychowawczymi.

podpis
Dyrektor i Pracownicy
Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli
we Włocławku

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 24
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka