pasek2019

Wyjątkowe kobiety

miniwmbk

Zapraszamy do Czytelni biblioteki pedagogicznej naszego centrum na wystawę prac plastycznych Mamy, babcie, koleżanki.

Więcej…
 

Pierwsza pomoc w praktyce

minippwZapraszamy na praktyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich pracowników zatrudnionych w placówce oświatowej, które pozwoli w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia udzielić skutecznej i świadomej pomocy poszkodowanemu.
Szkolenie prowadzi dyplomowany, czynny zawodowo ratownik medyczny z wieloletnią praktyką. 

buttonnowy

Więcej…
 

Kreatywność i innowacyjność w kształceniu zawodowym

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli kształcenia zawodowego na warsztaty Kreatywność i innowacyjność w kształceniu zawodowym.

Termin:
28.03.2019 r., godz. 10.00-15.00

buttonnowy

Więcej…
 

Edukacja patriotyczna

Na warsztatach z Wychowania patriotycznego w korelacji międzyprzedmiotowej nauczyciele dowiedzą się, jak integrować wiedzę, formy i metody pracy wokół celów wychowania, kształtowania postaw i realizacji treści nauczania na poszczególnych przedmiotach.

Termin:
04.04.2019 r., godz. 14.00- 17.00

buttonnowy

 

Promujemy Talenty

dotx2Dzień Odkrywania Talentów obchodzony corocznie 21 marca jest doskonałą okazją do zaprezentowania dokonań uzdolnionych uczniów.
KPCEN we Włocławku po raz kolejny zwraca się do szkół/placówek o przesyłanie materiałów ukazujących rozwój uzdolnień uczniów/dzieci do 14 marca.

Więcej…
 

Podsumowanie etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polakach

minwpp1928 lutego w sali dydaktycznej naszego Centrum odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego VII edycji Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach, którego tegorocznym bohaterem jest Marian Rejewski - matematyk, kryptolog, który złamał szyfr Enigmy.

Więcej…
 

Film w szkole. Narzędzia i wiedza

heading-image-action16 lutego w naszej placówce odbyły się interesujące warsztaty z edukacji filmowej, które poprowadził dr Robert Pruszczyński z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.
Podczas zajęć nauczyciele dowiedzieli się, jak skutecznie zainspirować uczniów i wykorzystać film w edukacji oraz działaniach pozaszkolnych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 21
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka