pass1920

Drzwi Otwarte 2019

miniido19Drzwi Otwarte Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku to wyjątkowa dedykacja dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oraz dla miłośników edukacji, zaprezentowana 25 października.

Więcej…
 

Święto Niepodległości

1111minZ okazji 101. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, która przypada 11 listopada, dyrekcja i pracownicy naszego Centrum włączyli się do do akcji wspólnego śpiewania polskiego hymnu.
„Szkoła do hymnu" to akcja, w której uczestniczą nauczyciele, uczniowie szkół, placówek oświatowych w Polsce i za granicą. 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego".

 

Od fabuły do gry

Wszystkich miłośników zastosowania mechanizmów gier w edukacji zapraszamy na warsztaty Od fabuły do gry - grywalizacja na lekcjach języka polskiego.

Termin:
14.12.2019 r., godz. 9.00-15.00

buttonnowy

Więcej…
 

Nagrody dla poetów

arentminiW ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną we Włocławku nauczyciel konsultant z naszego Centrum, Anna Puścińska, uczestniczyła w pracach jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 224 zestawy wierszy ze wszystkich zakątków kraju, a nawet z zagranicy. Jury przyznało trzy nagrody:

Więcej…
 

Sieciowanie - wartość dodana

sieci newZapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w 5 sieciach współpracy uruchomionych przez naszą placówkę w tym roku szkolnym. W ofercie między innymi sieć współpracy szkolnych doradców zawodowych, akademia nauczycieli bibliotekarzy czy sieć dla twórczych nauczycieli przedszkola.

buttonnowy

Więcej…
 

Nowe kody PIN do wirtualnej czytelni Ibuk Libra

IBUK libraminDrodzy czytelnicy,
Obowiązujące kody PIN umożliwiające korzystanie z platformy Ibuk Libra straciły ważność z końcem września. Zapraszamy po odbiór nowych kodów, które dla zarejestrowanych czytelników są dostępne bezpłatnie w Wypożyczalni lub za pomocą poczty e mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 

W stronę potrzeb nowoczesnej szkoły – konferencja Wielokulturowość w edukacji

wielominnnKonferencja Wielokulturowość w edukacji zorganizowana 24 października przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku okazała się sukcesem frekwencyjnym i cennym doświadczeniem merytorycznym.
Wydarzenie swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 25
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka