paseknowy

Punkt konsultacyjny dla rodziców 6-latków

miniopolSzanowni Państwo, każdy rodzic ma wybór, kiedy jego dziecko rozpocznie edukację w szkole.
W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących edukacji Państwa dzieci zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej placówki. Informacji udzielają nauczyciele konsultanci: Irena Kaczmarowska, Jolanta Kolibowska.

Zapraszamy w każdy poniedziałek na dyżur konsultacyjny w godz.11-17.
Pytania można zadawać także telefonicznie pod numerami telefonów: 54 231 33 42, wewnętrzny 21 lub 28 lub 531 431 086.

Więcej informacji: https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/rodzicu-6-latka-decyduj-sam-o-edukacji-swojego-dziecka.html

 

Biblioteka Ambasadorem TIK

ambasador tik

Biblioteka Pedagogiczna otrzymała tytuł „Ambasadora Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w Edukacji”.

Jest to tytuł nadawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie placówkom promującym wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji, w szczególności tym, które zostały zaproszone do współorganizacji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła na czasie, e-podręczniki w klasie!”

Więcej…
 

Dzień Odkrywania Talentów

dotx2W związku z obchodzonym corocznie 21 marca Dniem Odkrywania Talentów udostępniamy materiały związane z rozwijaniem uzdolnień uczniów/dzieci przesłane przez szkoły i placówki.

Tym przedsięwzięciem promujemy szkoły/placówki poprzez upowszechnianie dobrych praktyk, które stanowią inspirację do podejmowanych działań.

 

Przykłady dobrych praktyk umieszczone są w zakładce WIRTUALNY DZIEŃ ODKRYWANIA TALENTÓW.

 

kosz

szanpan

Święta Wielkanocne zawsze niosą wielką nadzieję na radość i pokój, zgodę i pojednanie, ciepło, dobroć  i  otwarcie  na  potrzeby  innych.  Ten  niezwykły  czas  sprzyja  dzieleniu  się  darem  miłości
z najbliższymi. Niech Pan obdarzy Was pokojem serca i sprawi, że z zadowoleniem będziecie witali każdy nowy dzień, a miłość będzie dla Was źródłem wiary, siły, nadziei i towarzyszyła Wam będzie
w każdej sekundzie Waszego życia.

Życzę Wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus zawsze czuwał nad Waszą rodziną i napełniał Wasze serca światłością i pokojem. Spokojnych Świąt. Wszystkiego Najlepszego.
Wesołego Alleluja!

podpis

Dyrektor KPCEN we Włocławku

 

Ogólnopolskie spotkanie nauczycieli bibliotekarzy we Włocławku

5353W dniach 14-16.03 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się ogólnopolskie spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z bibliotek pedagogicznych i szkolnych pt. "Nowoczesne technologie, urządzenia i formy pracy w rozwijaniu kompetencji czytelniczych".

W przedsięwzięciu organizowanym we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie, uczestniczyli dyrektorzy i nauczyciele z terenu całej Polski.

Więcej…
 

Komisja Edukacji i Nauki w KPCEN we Włocławku

komimini14 marca w naszej placówce odbyło się posiedzenie wyjazdowe Komisji Edukacji i Nauki Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Podczas obrad rozmawiano na temat działań w zakresie podniesienia jakości i atrakcyjności kujawsko-pomorskiego kształcenia zawodowego oraz współpracy samorządu województwa z uczelniami wyższymi regionu na przykładzie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku.

Więcej…
 

Stawiamy na doradztwo zawodowe

minidar

10 marca w Zespole Szkół w Stawkach odbyła się konferencja „Doradztwo edukacyjno-zawodowe wyzwaniem nowoczesnej szkoły”.

Organizatorem było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski.
Na konferencji spotkali się dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z powiatu aleksandrowskiego i radziejowskiego.

Więcej…
 

Warto być w sieci

misiec10 marca 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli „Akademia nauczycieli języków obcych” pod kierunkiem koordynatora sieci - Patryka Krzemińskiego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 30 maja 2016 r. o godzinie 14.45.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 43
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

baner KPCEN Torun

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka