pasek2019

Trening Zastępowania Agresji

Zapraszamy nauczycieli na kurs Trening Zastępowania Agresji. Celem zajęć jest doskonalenie umiejętności stosowania metod treningowych w pracy z uczniem przejawiającym zachowania agresywne.

Termin:
22.02.2019 r., godz. 14.45-18.00

buttonnowy

 

Sztuka pisania - od pomysłu do realizacji 

Jeśli chcieliby Państwo pomóc swoim uczniom doskonalić umiejętności wyrażania własnego zdania, a więc formułowania tezy i jej funkcjonalnego uzasadnienia, zapraszamy na warsztaty Sztuka pisania - od pomysłu do realizacji.

Termin:
13.03.2019 r., godz. 15.30-18.00

buttonnowy

Więcej…
 

Porozmawiajmy o... stresie w pracy nauczyciela

seminariaZapraszamy na kolejne seminarium z cyklu spotkań z psychologiem. Spotkanie poprowadzi dr hab. Wojciech Gulin - nauczyciel akademicki, psycholog ,prorektor Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej.

Termin:
26.02.2019 r., godz. 15.30-17.30

buttonnowy

Więcej…
 

Wyjazd studyjny - Andaluzja

andaluminZapraszamy do udziału w wizycie studyjnej Wielokulturowość w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie Andaluzji - Sewilla, Malaga, Kordoba.

Termin:
25-30.09.2019 r.

Więcej…
 

Kwietniowi Antypiraci zadbają o wizerunek

piraci logoIII edycja ogólnopolskiej akcji Kwietniowi Antypiraci organizowanej przez nasze Centrum odbędzie się pod hasłem „Antypiraci dbają o wizerunek”. Oznacza to, że tematyka edycji 2019 roku skupi się wokół budowania i ochrony wizerunku w social mediach. Taką decyzję podjęli w głosowaniu przeprowadzonym w grudniu 2018 r. uczestnicy biorący udział w poprzednich edycjach akcji.

Więcej…
 

We współpracy z Filmoteką Narodową

minfin8 stycznia w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku odbyła się druga część II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, organizowanej przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny.
W tym roku na szczeblu okręgowym przedstawicielem Komitetu Głównego była Dorota Łańcucka z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Więcej…
 

Festiwal Projektów Edukacyjnych

9edKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu jest organizatorem IX edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Projektów Edukacyjnych, pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Termin nadsyłania projektów edukacyjnych mija 15 kwietnia 2019 roku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 20
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka