pasek2019

O zaburzeniach emocjonalnych

zeminSeminarium Zaburzenia emocjonalne dzieci i młodzieży w funkcjonowaniu społecznym, jakie odbyło się 24 października w naszym centrum spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników.
Z uczestnikami szkolenia o przyczynach zachowań suicydalnych oraz działaniach wspomagających prawidłowy rozwój ucznia rozmawiały Małgorzata Jabłońska z Towarzystwa Autyzmu w Toruniu oraz lek. med. Agnieszka Pardo z Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Toruniu. Pedagodzy i wychowawcy usłyszeli m.in. o czynnikach ryzyka wśród nastoletnich samobójców, motywach zachowań samobójczych oraz formach pomocy.

Więcej…
 

III edycja Konferencji „Matematykę można polubić”

mimmmmpKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku było organizatorem III edycji Konferencji „Matematykę można polubić”, która odbyła się w naszym centrum 5 listopada.

Więcej…
 

Praca nauczycieli KPCEN doceniona

minden18W tym roku 16 października uroczyście uczciliśmy w naszej placówce Dzień Edukacji Narodowej. Rozpoczynając uroczystość, dyrektor Grażyna Troszyńska złożyła wszystkim pracownikom Centrum życzenia oraz wręczyła nagrody dyrektora KPCEN.

Osiągnięcia naszych pracowników zostały także docenione przez organ prowadzący.

Więcej…
 

KPCEN na festiwalu gier planszowych

planszminiKujawsko-Pomorskie Centrum Nauczycieli we Włocławku objęło patronatem medialnym drugą edycję festiwalu gier planszowych 2. GORĄCZKA ZŁOTA NAD WISŁĄ, na którym gościliśmy w niedzielę 14 października w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

Jako medialny patron wydarzenia, nasze centrum ufundowało dla najmłodszego zawodnika, Wiktora Triebsa z Bojanowa, medal wręczony na zakończenie festiwalu przez dyrektora KPCEN we Włocławku Grażynę Troszyńską.

Więcej…
 

Wielcy Polacy

wielcypNauczycieli wraz z uczniami zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH.
W tym roku szkolnym bohaterem jest Marian Rejewski – matematyk, kryptolog, który złamał szyfr Enigmy.

Więcej -> zakładka Konkursy

 

Drzwi Otwarte KPCEN we Włocławku

do18min3 października odbyły się Drzwi Otwarte KPCEN. Zebranych powitała Grażyna Troszyńska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.
Promocji oferty placówki skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, menadżerów, animatorów edukacji i mieszkańców regionu towarzyszyły prezentacje przygotowane przez włocławskie szkoły uczestniczące w projekcie Szkoła Zawodowców.

Więcej…
 

Jak korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra

IBUK libraminCzytelnicy biblioteki pedagogicznej naszego centrum mogą bezpłatnie i całodobowo korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra Wydawnictwa Naukowego PWN po otrzymaniu odpowiedniego kodu PIN.
Ważność wszystkich PIN-ów aktywnych do października 2018 r. została przedłużona na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowego.
Natomiast osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, zapraszamy do biblioteki po kody dostępu do serwisu Ibuk Libra.

 

Europejski Dzień Języków Obcych

edjCo roku 26 września w całej Europie odbywa się to piękne międzynarodowe święto, propagujące naukę języków obcych i promujące różnorodność językową.
Ćwicz swój angielski, czytając poniższy artykuł i dowiedz się z niego, jak uczyć się efektywnie języków obcych. Miłej lektury!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka