banernew

Jesteśmy w KaRo

k2Katalog Rozproszony Bibliotek Polskich KaRo to wyszukiwarka, która pozwala na dostęp do informacji o zasobach wielu polskich bibliotek. Ułatwia znalezienie interesujących pozycji księgarskich, czasopism lub opisów bibliograficznych. Stanowi uzupełnienie polskiego centralnego katalogu NUKAT. Dzięki KaRo publikacje z naszego katalogu będą lepiej widoczne w ogólnych wyszukiwarkach, a czytelnicy zainteresowani naszym regionem, będą mieli szybki dostęp do interesujących ich pozycji.
Zachęcamy do korzystania! KLIK

 

Wystawa "Matematyka w obiektywie" 

IMG 9180Zachęcamy do obejrzenia niezwykłej wystawy prac nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Matematyka w obiektywie ogłoszonym w tym roku już po raz ósmy przez Uniwersytet Szczeciński.

Więcej…
 

Podsumowanie etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polakach

169 lutego w naszym centrum odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego VI edycji Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach, którego tegoroczną bohaterką jest Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski.

Więcej…
 

Matematykę można polubić! - konferencja

mmp18minJuż po raz drugi zorganizowaliśmy konferencję matematyczną, której przewodnie hasło brzmiało Matematykę można polubić.

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorskie na targach BETT SHOW w Londynie

mini bett-uk-logoBETT Show to jedne z największych na świecie targów edukacyjno-technologicznych, skupiających 850 wiodących firm z branży technologii edukacyjnych, 103 nowe startupy edukacyjne i ponad 34.700 uczestników (reprezentujących 131 krajów). Odbywają się raz w roku w Londynie, od ponad 30 lat.
W tym roku, pod koniec stycznia w targach edukacyjnych uczestniczyły osoby, które w samorządzie województwa kujawsko-pomorskiego zajmują się edukacją i cyfryzacją, w tym nauczyciele konsultanci z KPCEN w Toruniu, Bydgoszczy i we Włocławku.

Więcej…
 

XIV Narodowy Dzień Życia i Dzień Świętości Życia

ndzlogominKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jako współorganizator obchodów XIV Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia we Włocławku, jak co roku ogłasza konkursy dla nauczycieli i uczniów.

Szczegółowe informacje wraz z kartą zgłoszenia dostępne są w zakładce konkursy.

 

Szacunek w sieci

bezpintTworzymy kulturę szacunku w sieci to motyw przewodni Dnia Bezpiecznego Internetu.
W związku z tym wydarzeniem w naszym Centrum przygotowaliśmy otwarte zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w internecie, zasad bezpiecznego korzystania z sieci, wystawę multimedialną zbiorów bibliotecznych zatytułowaną Dobre obyczaje i kultura komunikacji w sieci, zestawienie bibliograficzne Tworzymy kulturę szacunku w sieci oraz netografię Serwisy społecznościowe a idea bezpiecznego internetu.

Więcej…
 

Zadawaliśmy pytania

pommazO potrzebie filozofii zarówno w edukacji, jak i szerzej w życiu codziennym mówiliśmy na kolejnym spotkaniu klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A.
Swoje doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie zaprezentowała Maria Mazurkiewicz – Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 37
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka