pasek2019

Matematyka w Obiektywie - konkurs

minimwoNauczycieli matematyki i miłośników fotografii chcących odnaleźć wspólną płaszczyznę pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym MATEMATYKA W OBIEKTYWIE, który jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS.

Więcej szczegółów na stronie Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Matematyka w Obiektywie.

Więcej…
 

Wielcy Polacy

wielcypNauczycieli wraz z uczniami zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH.
W tym roku szkolnym bohaterem jest Marian Rejewski – matematyk, kryptolog, który złamał szyfr Enigmy.

Więcej -> zakładka Konkursy

 

Drzwi Otwarte KPCEN we Włocławku

do18min3 października odbyły się Drzwi Otwarte KPCEN. Zebranych powitała Grażyna Troszyńska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.
Promocji oferty placówki skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, menadżerów, animatorów edukacji i mieszkańców regionu towarzyszyły prezentacje przygotowane przez włocławskie szkoły uczestniczące w projekcie Szkoła Zawodowców.

Więcej…
 

Jak korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra

IBUK libraminCzytelnicy biblioteki pedagogicznej naszego centrum mogą bezpłatnie i całodobowo korzystać z wirtualnej czytelni IBUK Libra Wydawnictwa Naukowego PWN po otrzymaniu odpowiedniego kodu PIN.
Ważność wszystkich PIN-ów aktywnych do października 2018 r. została przedłużona na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowego.
Natomiast osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, zapraszamy do biblioteki po kody dostępu do serwisu Ibuk Libra.

 

Europejski Dzień Języków Obcych

edjCo roku 26 września w całej Europie odbywa się to piękne międzynarodowe święto, propagujące naukę języków obcych i promujące różnorodność językową.
Ćwicz swój angielski, czytając poniższy artykuł i dowiedz się z niego, jak uczyć się efektywnie języków obcych. Miłej lektury!

Więcej…
 

Jak kształcą zawodowo w Prowansji?

miniprowanW dniach 17-22 września dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek województwa kujawsko-pomorskiego wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Francji, którego tematem przewodnim była „Współpraca szkół z pracodawcami w obszarze doradztwa zawodowego- rozwój regionów” na przykładzie regionu Provence- Alpes- Cote D’Azure.
Wizytę organizacyjnie i programowo przygotowało Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku we współpracy z Unią Europejskich Federalistów Polska.

Więcej…
 

Szkoła w Chmurze Microsoft

micros14 września odbyła się współorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Zespół Microsoft dla Edukacji konferencja Szkoła w Chmurze Microsoft, poświęcona procesowi wdrażania usług chmury cyfrowej i korzyści wynikających z jej stosowania w edukacji.

Więcej…
 

Narodowe Czytanie w Bibliotece Pedagogicznej

mininc18Wspólne czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które miało miejsce w naszym centrum 8 września, dostarczyło organizatorom i uczestnikom wielu radości i wzruszeń.
W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 100 osób, gościliśmy również regionalne media. Wszyscy zostali obdarowani okolicznościową pamiątkową kartką.
Goście wydarzenia realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych przez nas na ten dzień atrakcji:

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka