banernew

Konferencja zawodowa

logokonferencjiminiZapraszamy na konferencję Efektywna współpraca szkół branżowych i technicznych z pracodawcami i samorządem terytorialnym, objętą honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Termin: 22.11.2017 r., godz. 10.00
Miejsce: Centrum Kultury Browar B

Program konferencji

Konferencja adresowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek z województwa kujawsko-pomorskiego, pedagogów i doradców zawodowych, samorządowców, przedsiębiorców, reprezentantów samorządów uczniowskich i rad rodziców, uczniów szkół technicznych

Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie modelu współpracy szkół technicznych i branżowych z pracodawcami i samorządem terytorialnym w celu tworzenia profili kształcenia zawodowego adekwatnych do potrzeb rynku pracy.

Program konferencji wpisuje się w realizację długofalowych działań wynikających z polityki oświatowej państwa oraz w strategię rozwoju województwa kujawsko- pomorskiego Kujawsko-Pomorskie PLAN MODERNIZACJI 2020+ w priorytetach Konkurencyjna Gospodarka i Nowoczesne Społeczeństwo.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 17 listopada (tel. 54 231 33 42 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zapraszamy do wydarzenia na facebooku :)