SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2015

WE-logo

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych do udziału w szkoleniu pt. Sprawdzian Szóstoklasisty z języka angielskiego 2015, które odbędzie się 20 listopada w godzinach 15.00 - 16.30 w KPCEN we Włocławku, ul. Nowomiejska 15 A. Wychodząc naprzeciw wymaganiom z języka obcego, stawianym uczniom szkół podstawowych od roku szkolnego 2014 / 2015, pragniemy wspomóc nauczycieli języka angielskiego w efektywnym przygotowaniu uczniów do tego egzaminu.

Podczas szkolenia zostanie zaprezentowana zaktualizowana oferta wydawnicza z języka angielskiego dla szkół podstawowych. Każdy z uczestników w / w szkolenia otrzyma bezpłatnie materiały edukacyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany / a udziałem w w / w szkoleniu, prześlij swoje zgłoszenie ( nazwisko i imię, nazwa miejsca pracy ) pod adres mailowy organizatora : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 15 listopada 2013 r. Ilość miejsc ograniczona.

Oprac. P. Krzemiński